Linea, Gdańsk

1 700 000 PLN
Gdańsk,
Favorite

Description

Domy LINEA, Gdańsk

Domy LINEA to idealne połączenie zalet własnego domu i korzyści życia w mieście. Dzięki położeniu na styku dwóch dobrze zagospodarowanych dzielnic Gdańska – Moreny i Jasienia – gwarantują bliskość miejskich atrakcji przy jednoczesnym zachowaniu spokoju i kameralności. Oferta obejmuje: komfortowy salon z aneksem kuchennym na poziomie parteru z instalacją kominkową i wyjściem na prywatny ogródek (110 m2), trzy sypialnie, gabinet, garderoba. W domu znajdują się również trzy łazienki, obszerny balkon i 2-stanowiskowy garaż o powierzchni 33,41 m2. Domy LINEA stanowią część powstającego osiedla. Architekci zastosowali w nich oryginalne materiały wykończeniowe, m.in. uszlachetniony i szlifowany tynk oraz gładkie i ryflowane płyty włóknocementowe. Powierzchnia domu z garażem (standard deweloperski) to 185 m2. Dom E1 położony jest na działce o powierzchni 309 m2.

LINEA idealnie wkomponowuje się w krajobraz Górnego Tarasu Gdańska, łącząc atuty dwóch dzielnic: Moreny i Jasienia. W bliskim zasięgu osiedla znajdują się centra handlowe, przychodnie, szkoły, restauracje, siłownie i korty do squasha.

W odległości 100 metrów zlokalizowane są dwa przystanki tramwajowe: Łabędzia i Stolema, gwarantujące bezproblemowy dojazd do centrum. Nowe, bezpieczne i oznakowane ścieżki rowerowe pozwalają na sprawne przemieszczanie się do pracy lub na uczelnię.

W najbliższej okolicy znajdują się atrakcyjne miejsca, takie jak: Matemblewo, urokliwe stawy czy stadniny konne. Liczne szlaki turystyczne w pobliskim Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, zadowolą wielbicieli dłuższych wędrówek, spacerów z psem oraz nordic walkingu. Leśne trasy rowerowe oraz zróżnicowane ukształtowanie terenu pozwolą na rodzinne przejażdżki, natomiast entuzjastom MTB oraz biegów na orientację umożliwią zaplanowanie optymalnych treningów.

Property Id : 19365
Price: 1 700 000 PLN
Property Size: 185 m2
Property Lot Size: 310 m2
Rooms: 5
Bedrooms: 3
Bathrooms: 3
Year Built: 2022-01-01
Garages: 1
Garage Size: 2 cars
Available from: 2023-06-01
Basement: cement
External construction: No
Roofing: No
Outdoor Details
Back yard
Basketball court
Garage Attached
Utilities
Central Air
Heating
Ventilation
Other Features
Fireplace
Garden
Monitoring
Playground
Smart Home System
Smoke detectors
Storage room
Energy Index in kWh/m2a: 100
Energy Class: A
A+
100 kWh/m²a Energy class A
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Gdańsk
City:
State/County: ,
Country: Poland
Open In Google Maps
9,048.11 PLN
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
9,048.11 PLN

Justyna Karaś

Architect & Real Estate Specialist

Contact Me

Call WhatsApp
  • Properties Search

    0 PLN to 5 600 000 PLN

    More Search Options

Compare Listings

Justyna Karaś